Profil

Komunalac Vrbovec - Profil

Tvrtka Komunalac Vrbovec, d.o.o. osnovana je 26. listopada 1963. godine odlukom Skupštine općine Vrbovec i tada je nosila ime Komunalna ustanova Vrbovec. Kroz pedeset i tri godine svojeg postojanja tvrtka je obavljala razne djelatnosti, od kojih su neke uključivale gradnju stambenih i poslovnih prostorija, proizvodnju bitumenskih materijala i slično te je tako puno doprinijela izgradnji grada Vrbovca. Direktor društva je Mato Jelić, upr.prav.

Sa 49 zaposlenih Komunalac Vrbovec, d.o.o. obavlja sljedeće djelatnosti:

• sakupljanje i deponiranje otpada
  • održavanje groblja
  • čišćenje i održavanje javnih površina
  • čišćenje i održavanje tržnice i sajmišta

Rad Društva organiziran je po slijedećim dijelovima:

• Uprava
  • Sektor komunalnih usluga
    • OJ sakupljanje i deponiranje otpada
    • OJ Održavanje groblja i zelenih površina
    • OJ Održavanje nerazvrstanih cesta i zimska služba
  • Sektor financijsko računovodstvenih poslova
  • Sektor općih, kadrovskih i pravnih poslova

Vlasnička struktura Komunalac Vrbovec d.o.o. / PDF Preuzmi
Monografija Komunalac Vrbovec – 50 godina
Monografija Komunalac Vrbovec - 50 godina Komunalac Vrbovec je 2013. godine proslavio 50 godina postojanja i povodom toga je objavljena prigodna monografija “Komunalac Vrbovec 50 godina”. Monografija sadrži pregled povijesti tvrtke od samih početaka, opisuje današnju strukturu i buduće ciljeve tvrtke te odaje počast svim onim ljudima koji su svojim radom i velikim trudom obilježili ovih pola stoljeća Komunalca Vrbovec.
Monografija Komunalac Vrbovec – 50 godina / PDF 8
Preuzmi