Informativno / Javne površine

JESENSKO UREĐENJE GRADA

Objavljeno: 10/10/2017

Prvi pravi jesenski dani su pred nama te smo krenuli s jesenskim uređenjem grada. Postojeće ljetnice na zelenim otocima u gradu, parku i žardinjerama se vade te vrijedne i marljive ruke naših djelatnika sade nove nasade maćuhica koje će krasiti naš grad u narednim mjesecima i vizualno osvježiti i bojom ispuniti sami izgled trga i parka. Novost je izrada drvenih žardinjera za cvijeće koje su postavljene u park kako bi se dodatno uljepšale parkovne površine grada, a u izradi su i žardinjere koje će se postaviti i u centar grada.

Također, primamo donacije drveća za izradu žardinjera budući da ćemo nastaviti sa daljnjom izradom istih te i Vi možete biti dio priče za što uredniji i oku ugodniji grad.

U skorijoj budućnosti će žardinjere, kao i svi zeleni otoci biti zasađeni sa vlastito uzgojenim cvijećem, a zemlja na zelenim otocima i žardinjerama biti će obogaćena vlastito uzgojenim kompostom.